Календар профілактичних щеплень

                                            Новий календар щеплень 2018

Міністерство охорони здоров'я України затвердило оновлений календар профілактичних щеплень.

Згідно зі змінами, які вже набули чинності, від туберкульозу (БЦЖ) дітей будуть прищеплювати 1 раз - на 3-5 добу життя. Ревакцинацію в 7 років робити більше не потрібно.

Короткий звіт про роботу, проведену в червні 2018 року по пріоритетним напрямкам, які визначені МОЗ України

Протягом червня 2018 року лікарі Луцької ЦРЛ прийняли участь в навчальних семінарах та наукових конференціях лікарів-ортопедів-травматологів, лікарів-стоматологів, онкологів, педіатрів, терапевтів, кардіологів тощо.Керівництво лікарні неодноразово брало участь в колегіях, нарадах та засіданнях комісій Волинської ОДА, Луцької РДА по різним пріоритетним питанням. Також у червні в Луцькій центральній районній лікарні було проведено аудит на відповідність якості надання медичних послуг стандарту ДСТУ ІSО 9001:2015 та проведено оцінку на відповідність критеріям акредитації.

День медичного працівника 2018 р. Урочистості в переддень свята.

В актовому залі Луцької ЦРЛ відбулися урочистості з нагоди "Дня медичного працівника".

Головний лікар С.Коновал, головний лікар Луцького РЦПМСД О.Чертюк, голова Луцької РДА І.Ярмольський та голова Луцької районної ради В.Приходько привітали працівників галузі з професійним святом.

Подякували за багаторічну, нелегку, самовіддану працю, за терпіння та уважне ставлення до пацієнтів.

Ми віртуалізувалися на Google Maps!

Відтепер ви не тільки можете переглядати фото нашої установи у нас на сайті, а й також здійснити ознайомлювальний віртуальний 3D тур по Луцькій ЦРЛ. Для цього потрібно просто перейти по даному посиланні https://goo.gl/maps/H5xvMhYwQUk чи знайти нас на Google Maps. Запрошуємо відвідати!

Урочистості з нагодни Міжнародного дня медичної сестри

В актовому залі Луцької ЦРЛ відбулися урочистості з нагоди "Міжнародного дня медичної сестри".

Головний лікар С.Коновал, голова Луцької РДА І.Ярмольський та голова Луцької районної ради В.Приходько привітали працівників галузі з професійним святом.

Подякували за багаторічну, нелегку, самовіддану працю, за терпіння та уважне ставлення до пацієнтів.

5 випадків, коли ми даремно лікуємось антибіотиками

     За даними ВООЗ щороку в ЄС помирають 25 тисяч пацієнтів через серйозну бактеріальну інфекцію внаслідок адаптації бактерій до ліків. Українці в частині випадків лікуються антибіотиками, коли насправді не потребують їх.

     Які ж хвороби ми лікуємо антибіотиками даремно та чому?

     1 ГРИП, ЗАСТУДА ТА ІНШІ ВІРУСНІ ЗАХВОРЮІВАННЯ

Навчальний семінар "Актуальні аспекти ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні та Волинській області"

        З метою покращення обізнаності медичних працівників лікувально-профілактичних закладів щодо розповсюдження ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні та Волинській області в залі засідань Луцької ЦРЛ був проведений навчальний семінар на тему: "Актуальні аспекти ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні та Волинській області.

ПІДГОТОВКА ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВТОРИННОГО РІВНЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ДО ПРОХОДЖЕННЯ АКРЕДИТАЦІЇ

20 березня 2018 року на базі Луцької центральної районної лікарні відбулось засідання робочої групи з "Підготовки закладів охорони здоров'я вторинного рівня надання медичної допомоги до проходження акредитації". 

До складу робочої групи входили:

  • Руцький Валерій Костянтинович - заступник начальника-начальник відділу медичних кадрів та планування управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації;

  • Згоран Людмила Адамівна - заступник начальника відділу медичних кадрів та планування  управління охорони здоров'я обласної державної

ЗАГАЛЬНОЛІКАРНЯНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

З ініціативи Ради молодших спеціалістів з медичною освітою Луцької ЦРЛ 28 березня в залі засідань закладу проведено загальнолікарняну конференцію молодших спеціалістів з медичною освітою на теми:

  • «Синдром професійного вигорання у медичних працівників»;

  • Основні положення «Кодексу корпоративної культури медичного працівника Луцької ЦРЛ».

В обговоренні матеріалів конференції виступили головна медична сестра Яков'юк А.О., старші сестри медичні структурних підрозділів закладу охорони здоров'я.

В роботі конференції при