Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

В актовому залі Луцької ЦРЛ відбулися урочистості з нагоди "Дня медичного працівника".

Головний лікар С.Коновал, голова Луцької РДА Т.Яковлев та голова Луцької районної ради В.Приходько привітали працівників галузі з професійним святом.

Подякували за багаторічну, нелегку, самовіддану працю, за терпіння та уважне ставлення до пацієнтів.

Залишок медикаментів на 18.06.2019

Адміністрація Луцької ЦРЛ надає інформацію про залишки медикаментів на 18.06.2019 р. Переглянути залишки можна через посилання  наявні медикаменти

Залишки медикаментів на інші дати:

    червень     10.06.2019 р.   03.06.2019 р.

З нагоди свята Міжнародного дня медичної сестри

  Квіти ко дню медичної сестри     Шановні медичні сестри, акушерки,

молодші спеціалісти з медичною освітою!

Створення клінінгової служби комунального закладу "Луцька ЦРЛ"

В рамках оптимізації кадрових ресурсів закладу, з метою поліпшення надання медичної послуги в комунальному закладі «Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради»  з 12 березня 2019 року організований структурний підрозділ - клінінгова служба закладу.

До уваги пацієнтів!

Нагадуємо Вам, що в поліклінічному відділенні Луцької ЦРЛ працює попердній запис на прийом до спеціалістів. Ви можете записатися на вибраний вами день та зручний час в момент попереднього візиту або за тел. (0332) 25-15-58 

Велоергометрія (діагностика серцево-судинної системи)

                                                 Шановні відвідувачі та пацієнти нашого лікувального закладу

Повідомляємо вам чудову новину!

В терапевтичному відділенні введено в дію сучасний діагностичний метод електрокардіографічного дослідження роботи серцево-судинної системи та визначення індивідуальної толерантності до ступінчасто-зростаючого фізичного навантаження - велоергометрія. В основі даного методу лежить моніторування ЕКГ в режимі реального часу при виконанні фізичних вправ на особливому виді велотренажерів.

Підсумкова нарада за 2018 рік

8 лютого 2019 року в приміщенні Луцької районної центральної лікарні відбулась підсумкова нарада, участь в якій взяли голова райдержадміністрації Тарас Яковлев, голова районної ради Валентин Приходько.

Головний лікар Коновал Сергій Михайлович та заступники провели загальний аналіз та підбили підсумки роботи лікарні за 2018 рік. 

Присутні обговорили впровадження та ризики медичної реформи, функціонування медичних установ в об’єднаних територіальних громадах, проблеми та досягнення в галузі медицини.

7.02.2019 відбулася загальнолікарняна медсестринська конференція

З ініціативи Ради молодших спеціалістів з медичною освітою КП «Луцької ЦРЛ»

7 лютого 2019 року в залі засідань відбулася загальнолікарняна медсестринська конференція на тему «Роль дезінфекції та антисептичної обробки рук в інфекційному контролі».

Інформація про надходження і використання благодійних пожертв

Опублікована  інформація про надходження і використання благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб за 12 місяців 2018 року. Окремо файл в форматі PDF можна скачати у розділі  Публічна інформація.

Чиста лікарня безпечна для пацієнта

Сьогодні, 14-го грудня 2018 року з ініціативи Ради молодших спеціалістів з медичною освітою Луцької центральної районної лікарні, проведено повторний аудит спеціалістом Асоціації «СОІК» Мельничук А.В. на відповідність статусу та виконання програми «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» у восьми відділеннях закладу. Були вручені сертифікати від Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» старшим медичним сестрам відділень та служб Луцької ЦРЛ.