Залишки медикаментів станом на 12.04.2021 р.

Адміністрація Луцької ЦРЛ надає інформацію про залишки медикаментів на 12.04.2021 р. Переглянути залишки можна через посилання  наявні медикаменти

Залишки медикаментів на інші дати:

    квітень     05.04.2021 р.

Відеоконференція "Інфекційний контроль під час пандемії"

6 липня 2020 р. Радою медсестер Луцької ЦРЛ проведена відео-конференція з старшими медсестрами та їх дублерами на тему «Інфекційний контроль під час пандемії».

Зокрема були висвітлені питання:

  • Стандартна операційна процедура «Заключна дезінфекція приміщень, де перебував пацієнт з Covid19;
  • Дезінфекція  разових медвиробів перед утилізацією: нормативні вимоги та безпека персоналу.
Свято Івана Купали Квіти1

                                         В свято Івана Купали медичними працівниками Луцької ЦРЛ проведена виставка квіткових композицій. У непростий час карантину подарували хвилини гарного  настрою з побажаннями доброго здоров’я медичним працівникам та пацієнтам лікарні. КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ!

 Інформація про надходження і використання благодійних пожертв

Опублікована  інформація про надходження і використання благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб за 3 місяці 2020 року.

Профілактика поширення захворюваності спричиненої коронавірусом

До уваги жителів Луцького району!

З метою профілактики поширення захворюваності спричиненої коронавірусом та у зв’язку із введенням на території України карантинних заходів (Постанова КМУ №2111 від 11.03.2020 року) в комунальному підприємстві «Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради» запроваджені заходи, що попереджують розповсюдження коронавірусу та введено обмеження на:

20 лютого у Луцькій ЦРЛ відбулась підсумкова нарада закладів охорони здоров’я Луцького району

20 лютого у конференцзалі КП «Луцька ЦРЛ» відбулась підсумкова нарада закладів охорони здоров’я Луцького району за результатами роботи 2019 року, у якої прийняли участь голова районної державної адміністрації Тарас Яковлев, голова районної ради Валентин Приходько,

05.02.2020 року в залі засідань КП «Луцька ЦРЛ» відбувся семінар-тренінг

Сьогодні, 05.02.2020 року в залі засідань КП «Луцька ЦРЛ» відбувся семінар-тренінг із молодшими спеціалістами з медичною освітою та молодшим медичним персоналом на теми:

 1.«Заходи з профілактики інфекції та інфекційного контролю для пацієнтів із підозрюваною або підтвердженою інфекцією 2019-nCoV (короновірусу)».

Проведення загальнонаціонального дослідження STEPS

      На адресу КП «Луцька ЦРЛ» надійшов лист від Державної Установи «Центр горомадського здоров’я»  МОЗ України щодо підтримки в проведенні  загальнонаціонального дослідження STEPSДане дослідження дасть змогу оцінити загальний стан здоров’я  населення  по 

Новий метод лікування варикозу в Луцький ЦРЛ

Ендовенозна лазерна коагуляція варикозно-розширених вен (ЕВЛК) — сучасна технологія лікування варикозу вен з використанням лазера. Вона не вимагає особливої підготовки, крім стандартних обстежень.

Майстер-клас по серцево-легеневої реанімації

З ініціативи адміністрації КП «Луцька ЦРЛ» 29 серпня було проведено заняття майстер-клас по серцево-легеневої  реанімації для медичних працівників приймально-діагностичного відділення, яке проводив завідуючий  Ківерцівського відділення екстреної  медичної допомоги Каленюк  Анатолій  Леонідович, старший  фельдшер  навчально-тренувального відділу  Камінська Ірина Васильовна, Гережун  Олександр Іванович та Проць  Сергій Леонідович – фельдшери  відділу  Медиціни  катастроф.  У навчан