Тренінг по впровадженню та використанню  системи S-Monovette

    30 жовтня 2018 року в Луцькій ЦРЛ з ініціативи Ради молодших спеціалістів з медичної освітою за участі менеджера Бондар С.Ю, з метою поліпшення  медичного обслуговування пацієнтів, оптимізації преаналітичного етапу лабораторних досліджень,  відбувся тренінг по впровадженню та використанню  системи S-Monovette для взяття венозної крові. В тренінгу прийняли участь  старші  сестри медичні  відділень та служб, сестри медичні   процедурних, перев’язувальних кабінетів та  палатні сестри медичні.відділень.

    В теоретичній частині тренінгу було висвітлено  переваги  сучасних систем взяття крові як для пацієнта так і для медичних працівників. Процес  взяття крові з використанням системи  S- Monovette  оптимізовано  з метою  збільшення  надійності  пре аналітичного етапу,  зниження ризику  інфікування  персоналу  та пацієнтів. 

    Проведення  тренінгу  викликало  жвавий  інтерес у присутніх.  Кожен мав  змогу  засвоїти  практичні   навики  щодо  використання системи  S-Monovette  в  двох  варіантах  -  щприцевої та  вакуумної  техніки, отримати  консультації  щодо особливостей  використання  інших  елементів  по взяттю  венозної  та  капілярної  крові, утилізації  голок  тощо.

Тренінг по впровадженню та використанню  системи S-Monovette