Залишки медикаментів станом на 20.06.2022 р.

Адміністрація Луцької ЦРЛ надає інформацію про залишки медикаментів на 20.06.2022 р. Переглянути залишки можна через посилання  наявні медикаменти

Залишки медикаментів на інші дати:

    червень   13.06.2022 р.

Збори колективу КП "Луцька ЦРЛ" з нагоди Дня медичного працівника

У переддень професійного свята Дня медичного працівника в залі засідань КП «Луцька ЦРЛ» відбулися збори колективу за участю голови Підгайціської ОТГ Ю.М.Семенюка.

За сумлінну працю, професійність та активну громадську позицію були нагороджені кращі лікарі, молодші спеціалісти з медичною освітою,  молодші медичні сестри.

З нагоди професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри

Букет квітів Шановні медичні сестри, акушерки,

 молодші спеціалісти з медичною освітою!         

 

 

Луцькій центральній райлікарні передано медичне обладнання від французької благодійної асоціації Dobro Enfance

Сьогодні, 10 травня 2022 року, комунальним підприємством Луцька центральна районна лікарня Підгайцівської сільської ради отримано гуманітарну допомогу від французької благодійної асоціації Dobro Enfance (м. Байонна).

Зокрема, на адресу закладу надійшло  два апарати для гемодіалізу, 4 хірургічних кардіомонітори та медикаменти. Отримання відповідної допомоги стало можливим завдяки спільно проведеній роботі народного депутата України Вячеслава Рубльова, голови Луцької районної ради Олександра Омельчука та керівниці благодійної асоціації Dobro Enfance Тетяни Мигашко.

Семінар-тренінг «Комплексні системи гігієни рук» відбувся 27.04.2022 р.

На виконання вимог наказу МОЗ України №1614 від 03.08.2021 року «Про організацію профілактики інфекцій та інфекційного контролю в закладах охорони здоров’я та установах/закладах надання соціальних послуг/соціального захисту населення» та з метою впровадження програми покращення гігієни рук медичного персоналу, як складової частини програми з профілактики інфекцій та інфекційного контролю 26.04.2022 року в КП «Луцька ЦРЛ» фахівцям

Інформація про надходження і використання благодійних пожертв

Опублікована  інформація про надходження і використання благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб за 3 місяці 2022 року.

Створення амбулаторії сімейної медиціни

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ !

 

  Комунальне підприємство „Луцька центральна районна лікарня” Підгайцівської сільської ради інформує про створення  відділення загальної практики сімейної медицини.

Декларації можна підписати з  лікарями :

Харченко Валентина Олексіївна – лікар-терапевт

КП "Луцька ЦРЛ" включено до списку опорних та лікарень інтенсивного лікування першого рівня!

23.07.2021 на базі КП "Луцька ЦРЛ" відбулося засідання Госпітальної ради при Волинській ОДА під головуванням заступниці голови облдержадміністрації Людмили Тимощук, заступника голови обласної ради Григорія Пустовіта, тимчасового виконувача обов’язків начальника УОЗ ОДА Романа Рудокваса та за участі членів Ради й представників медицини Волині.

На засіданні розглядалося питання перспективи розвитку Луцької ЦРЛ в реаліях реформування медичної галузі України.

Відбувся семінар-тренінг для молодшого медперсоналу.

24 червня 2021 року в залі засідань КП "Луцька ЦРЛ" відбувся семінар-тренінг для молодших спеціалістів з медичною освітою та молодшого медперсоналу. Доповідачами було розглянуто теми:

  1. Інфекції з фекально-оральним механізмом передачі;
  2. Технології проведення поточних та генеральних прибирань зон високого ризику.
Семінар-тренінг

 

Вітання до Міжнародного дня медичної сестри

12 травня уже майже 100 років відзначається День медичної сестри.

Управління КП «Луцька центральна районна лікарня» вітає молодших спеціалістів з медичною освітою із професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри!