Вітання до Міжнародного дня медичної сестри

12 травня уже майже 100 років відзначається День медичної сестри.

Управління КП «Луцька центральна районна лікарня» вітає молодших спеціалістів з медичною освітою із професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри!

Залишки медикаментів станом на 11.05.2021 р.

Адміністрація Луцької ЦРЛ надає інформацію про залишки медикаментів на 11.05.2021 р. Переглянути залишки можна через посилання  наявні медикаменти

Залишки медикаментів на інші дати:

Інформація про надходження і використання благодійних пожертв

Опублікована  інформація про надходження і використання благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб за 3 місяці 2021 року.

Відеоконференція "Інфекційний контроль під час пандемії"

6 липня 2020 р. Радою медсестер Луцької ЦРЛ проведена відео-конференція з старшими медсестрами та їх дублерами на тему «Інфекційний контроль під час пандемії».

Зокрема були висвітлені питання:

  • Стандартна операційна процедура «Заключна дезінфекція приміщень, де перебував пацієнт з Covid19;
  • Дезінфекція  разових медвиробів перед утилізацією: нормативні вимоги та безпека персоналу.
Свято Івана Купали Квіти1

                                         В свято Івана Купали медичними працівниками Луцької ЦРЛ проведена виставка квіткових композицій. У непростий час карантину подарували хвилини гарного  настрою з побажаннями доброго здоров’я медичним працівникам та пацієнтам лікарні. КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ!

 Інформація про надходження і використання благодійних пожертв

Опублікована  інформація про надходження і використання благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб за 3 місяці 2020 року.

Профілактика поширення захворюваності спричиненої коронавірусом

До уваги жителів Луцького району!

З метою профілактики поширення захворюваності спричиненої коронавірусом та у зв’язку із введенням на території України карантинних заходів (Постанова КМУ №2111 від 11.03.2020 року) в комунальному підприємстві «Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради» запроваджені заходи, що попереджують розповсюдження коронавірусу та введено обмеження на:

20 лютого у Луцькій ЦРЛ відбулась підсумкова нарада закладів охорони здоров’я Луцького району

20 лютого у конференцзалі КП «Луцька ЦРЛ» відбулась підсумкова нарада закладів охорони здоров’я Луцького району за результатами роботи 2019 року, у якої прийняли участь голова районної державної адміністрації Тарас Яковлев, голова районної ради Валентин Приходько,

05.02.2020 року в залі засідань КП «Луцька ЦРЛ» відбувся семінар-тренінг

Сьогодні, 05.02.2020 року в залі засідань КП «Луцька ЦРЛ» відбувся семінар-тренінг із молодшими спеціалістами з медичною освітою та молодшим медичним персоналом на теми:

 1.«Заходи з профілактики інфекції та інфекційного контролю для пацієнтів із підозрюваною або підтвердженою інфекцією 2019-nCoV (короновірусу)».

Проведення загальнонаціонального дослідження STEPS

      На адресу КП «Луцька ЦРЛ» надійшов лист від Державної Установи «Центр горомадського здоров’я»  МОЗ України щодо підтримки в проведенні  загальнонаціонального дослідження STEPSДане дослідження дасть змогу оцінити загальний стан здоров’я  населення  по