виступ вихованців дитячої музичної школи №2

    Сьогодні, 17 червня, в стінах нашого закладу, за ініціативи заввідділом народних інструментів Луцької дитячої музичної школи №2 Анжели Дацюк, відбулась хороша подія – зустріч пацієнтів-військовослужбовців із юними талантами, учнями музичної школи та викладачами відділу народних інструментів.

зустріч пацієнтів-військовослужбовців із юними талантами

В теплій, доброзичливій атмосфері звучали щирі оплески після кожного художнього номеру дітей. Як зауважила Ольга Куліш: як психіатр я точно, знаю мистецтво лікує, ви подарували нашим пацієнтам чудові емоції – найкращі ліки, які не виписуються за рецептом. Алла Яков’юк подякувала від імені управління лікарні за чудову арттерапію для наших захисників.

Учасники сеансу арттерапії