Відбулася конференція-практикум Психологічні особливості роботи медичного працівника в сучасних умовах.

05.08.2022 року в залі засідань КП «Луцька ЦРЛ» відбулася конференція-практикум з молодшими спеціалістами з медичною освітою, молодшим медичним персоналом та немедичними працівниками на теми:

1.Психологічні особливості роботи медичного працівника в сучасних умовах.

Залишки медикаментів станом на 01.08.2022 р.

Адміністрація Луцької ЦРЛ надає інформацію про залишки медикаментів на 01.08.2022 р. Переглянути залишки можна через посилання  наявні медикаменти

Залишки медикаментів на інші дати:

Відкрито попередній запис до лікаря-ендокринолога

До уваги пацієнтів!

З 20 липня 2022 року відкривається попередній запис на огляд до лікаря-ендокринолога!

Для запису звертайтеся особисто в реєстратуру Луцької ЦРЛ або за номером телефону: 25-15-58

Семінар-нарада на тему «Експертиза умов праці, обгрунтування необхідності проведення атестації робочих місць та Про порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій».

В КП «Луцька ЦРЛ» 07.07.2022 року начальником  відділу з питань експертизи умов праці Воробей В.К, начальником відділу з питань гігієни праці Шеремет С.П.

Збори колективу КП "Луцька ЦРЛ" з нагоди Дня медичного працівника

У переддень професійного свята Дня медичного працівника в залі засідань КП «Луцька ЦРЛ» відбулися збори колективу за участю голови Підгайціської ОТГ Ю.М.Семенюка.

За сумлінну працю, професійність та активну громадську позицію були нагороджені кращі лікарі, молодші спеціалісти з медичною освітою,  молодші медичні сестри.

З нагоди професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри

Букет квітів Шановні медичні сестри, акушерки,

 молодші спеціалісти з медичною освітою!         

 

 

Луцькій центральній райлікарні передано медичне обладнання від французької благодійної асоціації Dobro Enfance

Сьогодні, 10 травня 2022 року, комунальним підприємством Луцька центральна районна лікарня Підгайцівської сільської ради отримано гуманітарну допомогу від французької благодійної асоціації Dobro Enfance (м. Байонна).

Зокрема, на адресу закладу надійшло  два апарати для гемодіалізу, 4 хірургічних кардіомонітори та медикаменти. Отримання відповідної допомоги стало можливим завдяки спільно проведеній роботі народного депутата України Вячеслава Рубльова, голови Луцької районної ради Олександра Омельчука та керівниці благодійної асоціації Dobro Enfance Тетяни Мигашко.

Семінар-тренінг «Комплексні системи гігієни рук» відбувся 27.04.2022 р.

На виконання вимог наказу МОЗ України №1614 від 03.08.2021 року «Про організацію профілактики інфекцій та інфекційного контролю в закладах охорони здоров’я та установах/закладах надання соціальних послуг/соціального захисту населення» та з метою впровадження програми покращення гігієни рук медичного персоналу, як складової частини програми з профілактики інфекцій та інфекційного контролю 26.04.2022 року в КП «Луцька ЦРЛ» фахівцям

Інформація про надходження і використання благодійних пожертв

Опублікована  інформація про надходження і використання благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб за 3 місяці 2022 року.

Створення амбулаторії сімейної медиціни

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ !

 

  Комунальне підприємство „Луцька центральна районна лікарня” Підгайцівської сільської ради інформує про створення  відділення загальної практики сімейної медицини.

Декларації можна підписати з  лікарями :

Харченко Валентина Олексіївна – лікар-терапевт