Відділення анестезіології та інтенсивної терапії
Луцької ЦРЛ
Відділення анестезіології та інтенсивної терапії
Завідувач відділення: Луцик Юрій Іванович - лікар-анестезіолог вищої категорії.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії розраховано на 6 ліжок та призначене для надання висококваліфікованої допомоги хворим з гострими невідкладними станами будь-якої етіології, а також забезпечення проведення оперативних втручань хворим під загальною анестезією та інтенсивної післяопераційної терапії з застосуванням нових сучасних методів лікування та моніторингу.

Лікування здійснюється за галузевими клінічними протоколами надання медичної допомоги з урахуванням індивідуальних особливостей перебігу основного та супутніх захворювань.

Відділення має необхідну апаратуру для забезпечення життєво важливих функцій організму (апарати штучної вентиляції легень, дозатори для безперервного введення медикаментів), для моніторування основних показників життєдіяльності (електрокардіографія, пульсоксиметрія, неінвазивне моніторування артеріального тиску тощо).

Співробітники відділення забезпечують анестезіологічний супровід при всіх видах оперативних втручань, діагностичних і лікувальних процедурах, проводять спостереження і лікування хворих у ранньому післяопераційному періоді, забезпечують лікування хворих при критичних станах.

Контактний телефон: (0332) 25-13-27