підсумкова нарада закладів охорони здоров’я

20 лютого у конференцзалі КП «Луцька ЦРЛ» відбулась підсумкова нарада закладів охорони здоров’я Луцького району за результатами роботи 2019 року, у якої прийняли участь голова районної державної адміністрації Тарас Яковлев, голова районної ради Валентин Приходько, директор КП «Луцька ЦРЛ» Сергій Коновал та директор КНП «Торчинська РЛ» Андрій Коновал.

Керівники медичних установ інформували про підсумки діяльності закладів за 2019 рік, а також розповіли про перспективи розвитку, реформування медичної галузі та функціонування медичних установ у 2020 році.

У доповідях підкреслювалось, що діяльність медичних закладів Луцького району направлена, перш за усе, на підвищення якості та доступності медичної послуги.

Очільники району подякували керівникам медичних закладів району за плідну роботу та наголосили, що намагатимуться прикладати всіх зусиль, щоб розвивати районні медичні заклади, сприяти провадженню якісних змін та медичних реформ.

Зі свого боку Сергій Коновал подякував керівникам району за небайдуже ставлення до медичної галузі, за фінансову підтримку і висловив сподівання, що тільки спільними зусиллями працівників медицини, районної влади, голів ОТГ можливе забезпечення населення Луцького району якісним медичним обслуговуванням.

підсумкова нарада у Луцької ЦРЛ