Благодійна ініціатива перукарні  «Red BarBer»

Світ тримається на небайдужих, чуйних людях. Кожен із нас  вносить свою частину праці для наближення перемоги. Приємною подією розпочався ранок в КП «Луцька ЦРЛ». Впродовж року війни дружний колектив перукарні  «Red BarBer» надавав безоплатні перукарські послуги пацієнтам нашої  лікарні.

Висловлюємо слова щирої вдячності керівнику закладу Куденчук Ользі, майстриням Богдані, Аллі, Інні, Марії за активну життєву позицію, волонтерську діяльність, турботу  та безкорисну допомогу.

Бажаємо перемоги, миру, міцного здоров’я, плідних успіхів в роботі, процвітання та  благополуччя Вашому колективу.

Управління лікарні