Skip to main content
-
Home
-
День медичного працівника 2018 р. Урочистості в переддень свята.
В актовому залі Луцької ЦРЛ відбулися урочистості з нагоди "Дня медичного працівника".
Головний лікар С.Коновал, головний лікар Луцького РЦПМСД О.Чертюк, голова Луцької РДА І.Ярмольський та голова Луцької районної ради В.Приходько привітали працівників галузі з професійним святом.
Подякували за багаторічну, нелегку, самовіддану працю, за терпіння та уважне ставлення до пацієнтів. Багатьох відмітили похвальними листами та грамотами Луцької РДА, Луцької районної ради, управління охорони здоров'я, а також грошовими винагородами від адміністрації Луцької центральної районної лікарні.
Також зі святковим привітанням виступили колективи районного будинку культури. Подарували медичним працівникам щирі слова, запальні танці та чудові пісенні вітання.