Семінар-тренінг на тему "Ментальне здоров'я медичного працівника. Як про нього дбати"

12 березня 2024 року у актовому залі КП "Луцька ЦРЛ" відбувся семінар-тренінг на тему "Ментальне здоров'я медичного працівника. Як про нього дбати".

Клінічний психолог Оласюк В.С. розкрила поняття "ментальність", "ментальне здоров'я", а також зосередила увагу на особливості підтримки ментального здоров'я медичного працівника під час війни. Учасники семінару спільно з клінічним психологом пропрацювали психотехніки емоційного контролю.

Семінар-тренінг на тему "Ментальне здоров'я медичного працівника. Як про нього дбати"