12 травня уже майже 100 років відзначається День медичної сестри.
Управління КП «Луцька центральна районна лікарня» вітає молодших спеціалістів з медичною освітою із професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри!
Складно собі уявити нашу сучасну медицину без молодших спеіціалистів з медичною освітою. Саме від професійної майстерності медсестри залежить якість надання медсестринської послуги. Це одна з найгуманніших професій нашого часу, так як життя людини, її здоров’я-головні цінності для кожного з нас.
Ви належите до тих людей, які за покликом душі і щирого серця обрали своєю професію служіння людям, даруєте радість життя, вселяєте віру у зцілення. Навзаєм Вам дарують любов і шану, повагу та безмежну вдячність за доброту, чуйність, за врятоване життя і повернуте здоров’я.
Нехай Бог сторицею віддячить Вам за важку, але таку потрібну людям працю. У цей складний для нашої країни час бажаємо всім мирного неба над головою, родинного затишку, міцного здоров’я і безмежного щастя!
12 травня 2021 року