За сприяння директора Теремнівського будинку культури Андрія Повзуна гурти «Теремчанка» та «Морошки» під керівництвом Панченко Валентини 03.07.2023 року в КП «Луцька центральна районна лікарня» Підгайцівської сільської ради відбувся концерт-вітання для пацієнтів закладу.
Концерт розпочався піснею «Ой у лузі червона калина» в репертуарі гуртів звучали патріотичні, українські та народні пісні, які створили позитивну атмосферу та духовне піднесення.
Позитивні емоції є важливим моментом у відновленні наших пацієнтів.
Медичні працівники і пацієнти щиро дякують за вміло підібраний репертуар та позитивні емоції керівникам і всім учасникам гуртів.