Den medyka

Завжди приємно, коли в професійне свято один одного вітають колеги, керівництво відзначає досягнення в роботі та безперервному розвитку, пацієнти дякують за те, що повертається їм найголовніше - здоров'я! Але в рази приємніше коли в час, коли ми всі переживаємо таке важке випробовування, як війна, отримувати вітання від тих хто нас захищає, від наших найкращих у світі військових і знати, що ми також прикладаємо всі свої зусилля до наближення найголовнішого - ПЕРЕМОГИ!

Усіх колег та причетних з Днем медичного працівника!

Ми робили, робимо і будемо робити все залежне від нас, щоб ми всі були здоровою, міцною та сильною нацією!

 

Podiaka1