У зв'язку з ремонтними роботами, тимчасово обмежено прохід через фізіотерапевтичне відділення! Інформацію про розміщення процедурних та фізіотерапевтичних кабінетів можна отримати в реєстратурі та у довідковому бюро, а також за тел.: 25-15-58.
Дякуємо за розуміння.
Вибачте за незручності.
Відповідно до "Стандартів акредитації закладів охорони здоров’я із змінами до Критеріїв державної акредитації закладів охорони здоров’я, затверджених наказом МОЗ України від 14.03.2011 року" в акушерсько-гінекологічному відділенні з 05.09.2018 року запрацював Операційний блок де в повному обсязі будуть виконуватися акушерські та гінекологічні оперативні втручання.
26-31 серпня - Світовий тиждень води
Достатнє вживання води щодня допомагає подолати хронічну втому, стрес, покращує роботу мозку та всього організму. У Світовий тиждень води нагадуємо, скільки необхідно пити рідини вам та вашим дітям.
ЩО ПИТИ
Найкраще втамовує спрагу вода, тому фахівці передусім рекомендують пити звичайну воду і напої, які не містять багато калорій.
Старайтесь обмежити споживання солодких напоїв.
Крім води та напоїв, джерелом рідини можуть слугувати харчові продукти: супи, овочі, фрукти тощо.
Новий календар щеплень 2018
Міністерство охорони здоров'я України затвердило оновлений календар профілактичних щеплень.
Згідно зі змінами, які вже набули чинності, від туберкульозу (БЦЖ) дітей будуть прищеплювати 1 раз - на 3-5 добу життя. Ревакцинацію в 7 років робити більше не потрібно.
Протягом червня 2018 року лікарі Луцької ЦРЛ прийняли участь в навчальних семінарах та наукових конференціях лікарів-ортопедів-травматологів, лікарів-стоматологів, онкологів, педіатрів, терапевтів, кардіологів тощо.Керівництво лікарні неодноразово брало участь в колегіях, нарадах та засіданнях комісій Волинської ОДА, Луцької РДА по різним пріоритетним питанням. Також у червні в Луцькій центральній районній лікарні було проведено аудит на відповідність якості надання медичних послуг стандарту ДСТУ ІSО 9001:2015 та проведено оцінку на відповідність критеріям акредитації.
В актовому залі Луцької ЦРЛ відбулися урочистості з нагоди "Дня медичного працівника".
Головний лікар С.Коновал, головний лікар Луцького РЦПМСД О.Чертюк, голова Луцької РДА І.Ярмольський та голова Луцької районної ради В.Приходько привітали працівників галузі з професійним святом.
Подякували за багаторічну, нелегку, самовіддану працю, за терпіння та уважне ставлення до пацієнтів.
Відтепер ви не тільки можете переглядати фото нашої установи у нас на сайті, а й також здійснити ознайомлювальний віртуальний 3D тур по Луцькій ЦРЛ. Для цього потрібно просто перейти по даному посиланні https://goo.gl/maps/H5xvMhYwQUk чи знайти нас на Google Maps. Запрошуємо відвідати!